Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży ABEON prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w świetlicy przy ulicy Sokołowskiej 44 domofon 70 w Siedlcach.

Z dniem 9 grudnia 2010 r. decyzją Wojewody Mazowieckiego Świetlica Stowarzyszenia Abeon została wpisana do rejestru placówek opiekuńczo-wychowawczych województwa mazowieckiego.

 

Spotkania mają  na celu przystosowanie młodych ludzi do lepszego funkcjonowania w ich środowisku, wspieranie ich rozwoju psychospołecznego, kształcenie umiejętności interpersonalnych.  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę psychologiczno-pedagogiczną, dla której priorytetem jest wspieranie rozwoju młodego człowieka.

Spotkania wśród rówieśników są alternatywą dla codziennych form spędzania wolnego czasu. Ich uczestnicy pod okiem instruktorów mogą rozwijać talenty oraz nabywać nowe umiejętności, poznawać siebie.

 

Rozkład zajęć edukacyjnych:

CZWARTEK JĘZYK MIGOWY prowadzący Tomasz Lewtak

WTOREK JĘZYK ANGIELSKI prowadzący Monika Boruta

PIĄTEK SPOTKANIA FILMOWE prowadzący Joanna Nowak

Uczestnictwo w spotkaniach jest nieodpłatne.

A TERAZ KILKA SŁÓW O NAS

OLA

moim największym marzeniem jest wyjazd do Indii, gdyż fascynuje mnie kultura hinduska. Jestem wyczulona na piękno np. natury, stare kamienice … Pasjonuje mnie teatr, sztuka, lubię malować … Znajomi mówią o mnie „hormon”, ponieważ bardzo często zmienia mi się nastrój – lubię siebie i jest mi z tym dobrze 🙂

DAMIAN

jestem wielkim funem Świata według Kiepskich, a w szczególności Waldusia. Moim hobby jest wrestling, bardzo mnie to fascynuje! Mam kręćka na punkcie Michaela Jacksona. Uwielbiam historię, zwłaszcza czasy starożytne. Moim marzeniem jest zostać cezarem, będę władcą sprawiedliwym i wyczulonym na sztukę.

Zwolniłbym z Polsatu Krzysztofa Ibisza, bo z roku na rok jest coraz młodszy.

Fajnie jest w Abeonie!

SYLWIA

jestem sympatyczną maniaczką koloru niebieskiego. Uczę się w liceum na profilu matematyczno-informatycznym. Bardzo lubię liczyć, zwłaszcza kieszonkowe! Mam duże poczucie humoru – moi znajomi nazywają mnie Słoneczkiem, gdyż zawsze promieniuję swoim uroczym uśmiechem. Interesuję się językiem migowym.

MICHAŁ

Jestem entuzjastą gier komputerowych! Nie cierpię nauk ścisłych, wolę sport, a zwłaszcza piłkę nożną. Mam tendencję do wpadania w tarapaty, albo spadania z barierek. Jestem również smakoszem i lubię eksperymentować w kuchni 😉

NATALKA

Kocham rysować!

Jestem urodzoną artystką. Zazwyczaj jestem spokojna i potulna jak baranek, jednakże nigdy nie odmówię dobrej zabawy 😉 Lubię konie i grę w Omnibusa.


HUBERT

jestem wielkim funem gry w mafię !!!

Kiedy przyjdę na świetlicę, to o niczym innym nie jestem w stanie myśleć.

„Ja wiem!!! To ona jest w mafii!!!”

ALA

lubię się śmiać i zarażam swoją radością innych. Jestem wygadana i zawsze stawiam na swoim – nawet wtedy, kiedy nie mam racji 😉 Ale jest mi to wybaczane, ponieważ jestem najmłodsza na świetlicy.

KACPER

Jestem osobą o szerokiej gamie zainteresowań. Lubię rozmawiać na różne tematy. Mam swój „ciężki” gust muzyczny do którego mam ogromny sentyment. W przyszłości pragnę zostać żołnierzem wysokiej rangi, gdyż odkąd pamiętam czułem takie powołanie. Interesuję się wschodnimi sztukami walki – moją ulubioną sztuką walki jest Aikido. Grywam kluczowe role w świetlicowych improwizacjach kabaretowych np. wcieliłem się w Zagubioną Czapkę Przemka 😉

ALICJA

Mam na imię Alicja, zdrabnia się Ala, ale reaguję też na mój pseudonim – Toster. Lubię dobrą zabawę ze sporą garścią szaleństwa, ale i odrobiną rozsądku. Interesuje mnie kabaret, często sypię tekstami z różnych skeczy, więc dlatego nie zawsze wszyscy wiedzą o co mi chodzi. Uwielbiam zwierzęta, zwłaszcza koty, ale mam słabość też do osobliwych morskich stworzeń. Słucham różnej muzyki, głównie folk i rock. Moje marzenie? To się co chwila zmienia, choć wiele z nich już się spełniło 🙂 Moja rada na przyszłość: jak masz w zasięgu ręki czekoladę i gorącą herbatę, nie zapomnij zanurzyć w niej kawałka czekolady: po chwili ją wyjmujesz i jesz.


CHCESZ AKTYWNIE SPĘDZIĆ CZAS? CHCESZ NAWIĄZAĆ NOWE ZNAJOMOŚCI WŚRÓD RÓWIEŚNIKÓW? A MOŻE CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ O SOBIE? CZY CHCIAŁBYŚ SIĘ NAUCZYĆ CZEGOŚ NOWEGO? A MOŻE PO PROSTU MASZ DOSYĆ SPĘDZANIA KAŻDEGO WIECZORU PRZED KOMPUTEREM?

TO DLA TAKICH OSÓB JAK TY ORGANIZOWANE SĄ ZAJĘCIA W NASZEJ ŚWIETLICY

NIC NIE TRACISZ, A ZYSKAĆ MOŻESZ WIELE…

One Response

  1. 1
    świnka peppa 

    Kawaaaa …. gratisss????

Zostaw komentarz