Joanna Nowak

Jestem psychologiem, pracuję z dziećmi, młodzieżą, rodzinami. Lubię pracować z młodymi ludźmi, ponieważ drzemie w nich jeszcze wiele nieodkrytych talentów, są żywi, pełni energii, a w głowach mają ciekawe pomysły 🙂

Od września 2008 współtworzę świetlicę stowarzyszenia „Abeon”, od stycznia 2010 jestem jej kierownikiem. Chciałabym, aby młodzi ludzie, którzy do nas przychodzą odkrywali tu swoje mocne strony i potrafili się dzielić tym, co w nich dobre z innymi.

Obok pracy zawodowej moją pasją są podróże, fotografia, teatr.

„Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi.”
J. Korczak

T. Lewtak

Nauczyciel lub wychowawca powinien mieć w sobie coś z dziecka. Myślę, że coś takiego we mnie drzemie. Kiedy trzeba, należy być poważnym i rozsądnym, ale są momenty, kiedy należy po prostu pożartować, pośmiać się i powygłupiać. Dlatego cenię spotkania z młodzieżą w naszej świetlicy. Bo z nimi własnie można  po prostu pożartować, pośmiać się i powygłupiać, a kiedy trzeba, być bardzo rezolutnym….

Bo przecież świetlica TO NIE SZKOŁA !!!

Agnieszka Radzikowska

Wychowawca w świetlicy stowarzyszenia ABEON

Łukasz Waryniuk – student, w świetlicy prowadzi zajęcia teatralne.

Grzegorz Posiadała – psycholog, w świetlicy prowadzi zajęcia gitarczane 😉

Karol Janas – Jestem studentem psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.  Zafascynowany ludzkimi możliwościami , chcę aby już najmłodsi dostawali odpowiednie warunki do rozwijania ogromnego potencjału. „Jesteś odważniejszy, niż wierzysz, że jesteś, mocniejszy, niż się wydaje i mądrzejszy niż myślisz” – niech od nas to usłyszą.

 

Zostaw komentarz